• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Assassin's Creed 3: Liberation (PSV)

Assassin's Creed 3: Liberation (PSV)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Ubisoft
ID produktu 100263
Platforma Playstation Vita
Lokalizácia en    
Veková skupina 18+
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 26.90€
Vložiť
vyžaduje pamäťovú kartu pre Playstation Vita

Píše sa rok 1765. Keď na severe dochádza k zostreniu situácie vedúcej až k americkej revolúcii, chystajú sa španielske sily k ovládnutiu Louisiany na juhu. To ale nič netušia o Aveline, smrtiacej hašašínke, ktorá využije každú zbraň vo svojom arzenáli, aby získala pre svoju krajinu a ľud slobodu. Či už Aveline likviduje nepriateľov potichu sériami zabití v spomalenom režime, alebo ich láka do smrtiacich pascí, zasieva strach do sŕdc všetkých, ktorí jej stoja v ceste.

Ako hašašínka sa Aveline čoskoro vydá na nezabudnuteľnú cestu, ktorá ju zavedie z preľudnených ulíc New Orleans cez močiare plné voodoo mágie až do starobylých mayských ruín. Aveline zohrá dôležitú úlohu v  zrode nového národa. Bojuje nielen za svoju slobodu, ale aj za slobodu svojich spoluobčanov.

  • Prefíkaná nová hašašínka - v úlohe hašašínky Aveline, v ktorej žilách koluje francúzska a africká krv, musíte využívať svoje schopnosti, inštinkt a zbrane k dobehnutiu a usmrteniu nepriateľov. Vo Vašom arzenáli nebude chýbať mačeta, fúkačka s otrávenými šípkami a pištole.
  • Zážitok z dôveryhodného sveta - kochajte sa nádherne vykresleným svetom, ktorý Vám prinesie úplne nové herné jadro využívajúce najmodernejšie fyziku, animácie a nový súbojový systém. Prekabáťte svojich nepriateľov v bažinatom ramene rieky Louisiany vďaka inovatívnemu systému pohybu po stromoch a potom ich so smrtiacou presnosťou z výšky zlikvidujte. Potápajte sa pod vodou pri hľadaní mayských trosiek, ale majte sa na pozore. Nepriateľská divočina aj vlhké močiare sú plné hrozivých zvierat.
  • Navrhnutá exkluzívne pre PS Vita - naplno využite možnosti systému PlayStation Vita, napríklad dotykových panelov, senzorom pohybu a zabudovanou kamerou a vykonávajte série zabití v spomalenom režime, okrádajte nič netušiace obete a prenasledujte svojich nepriateľov v kanoe. Čaká na Vás strhujúci zážitok vyvinutý na mieru systému PlayStation ® Vita.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2012
Sub-žáner stealth akcia
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Assassin's Creed 3: Liberation (PSV)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software