• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Battlefield 3 CZ (PC)

Battlefield 3 CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100019
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 15+
Hodnotenie 90  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 9.70€
Vložiť
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET a aktiváciu cez službu steam-logo

Battlefield 3 predbieha svoju dobu vďaka výkonu najmodernejšej verzii špičkového herného enginu Frostbite 2 z dielne štúdia DICE. Základ hry Battlefield 3 tvorí práve táto špičková technológia, ktorá jej umožní vyniknúť predovšetkým vysokou kvalitou grafického spracovania, celkovou robustnosťou, prepracovanými efektami deštrukcie, dynamickým zvukom a animáciami postáv. Svištiace guľky, rútiace sa múry a explózie, ktoré Vás prinútia padnúť k zemi, sú prvky, vďaka ktorým je bojisko živšie a interaktívnejšie, ako kedykoľvek predtým.

V Battlefield 3 sa ocitnete v roli príslušníka elitnej jednotky americkej námornej pechoty a zažijete adrenalínové misie v rozmanitých lokáciach, ako je Paríž, Teherán či New York.

  • Frostbite 2 - Battlefield 3 uvedie na scénu úžasnú technológiu Frostbite 2, ktorá posúva možnosti animácie, deštrukcie, nasvietenia a zvuku k novým limitom. Na základe tohto vysoko výkonného herného enginu budete vtiahnutí do okolitého sveta zmyslovo i fyzicky doposiaľ nevídaným spôsobom.
  • Uprostred bitky - pocítite nárazy dopadajúcich projektilov a účinky explózií, potiahnete padlých kamarátov do bezpečia a použijete zbrane v prakticky každom type terénu. Najmodernejšie spracovanie animácie v hre Battlefield 3, jej úžasné vizuálne spracovanie a herný systém verne napodobňujúci skutočné peklo bitky zaútočí na Vaše zmysly a prinesie vám autentické zážitky vojaka na bojisku.
  • Bezkonkurenčné nasadenie bojovej techniky - najlepšie spracovanie boja v rôznych typoch vojenskej techniky je tu ešte dokonalejšie. Na čele impozantného zoznamu pozemných, vzdušných i námorných bojových prostriedkov dominujú nadzvukové stíhačky. Vracajú sa aj niektoré u fanúšikov série tradične obľúbené prvky, ako je multiplayer až pre 64 hráčov vo verzii pre PC alebo možnosť zaľahnutia.
  • Boj v mestskej aglomerácii - boj sa prenáša na známe, aj keď nie celkom očakávané miesta USA, Ďalekého východu a Európy, kde nebude chýbať prostredie stiesnených uličiek, centier veľkomiest i otvorenej krajiny, vhodné pre nasadenie techniky. Vyrazte do vojny v jej budúcej podobe.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2011
Sub-žáner FPS
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Battlefield 3 CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software