• image description
 • image description
 • image description
 • image description
 • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC)

Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 101066
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 18+
Hodnotenie 90  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 33.99€
Vložiť
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET a aktiváciu cez službu steam-logo

Battlefield 4 je akčným hitom vo svojom žánri, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde zažijete chvíle, kedy sa prakticky stierajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu. Hra beží na vysoko-výkonnom hernom engine Frostbite 3. Battlefield 4 vďaka tomu ponúka úplne jedinečne realistický a dramatický priebeh akcie.

Len v Battlefielde môžete demolovať budovy, v ktorých sa kryje nepriateľ. Len v Battlefielde budete veliť útoku z paluby delového člna. Battlefield Vám dáva slobodu v rozhodovaní, akým spôsobom chcete dosiahnuť lepšie výsledky a pri hľadaní cesty k víťazstvu testuje Vaše schopnosti na maximum.

Okrem typicky prepracovanej hry viacerých hráčov obsahuje Battlefield 4 napínavý príbeh sledujúci osud hlavnej postavy. Jeho dej sa začína odvíjať od evakuácie amerických VIP z čínskeho Šanghaja, po ktorej sa Vaša jednotka musí prebiť do bezpečia. Poddajte sa úžasne chaotickej atmosfére všade zúriaceho vojnového konfliktu, ktorú nájdete len v Battlefielde.

 • Frosbite 3 - Battlefield 4 beží na technologicky vyspelom hernom engine štúdia DICE s názvom Frostbite 3. Vďaka jeho výkonu Vám môže Battlefield 4 ponúknuť pohľad do budúcnosti interaktívnej zábavy - zábavy, v ktorej hrá stále väčšiu úlohu ľudský faktor, dramatickosť a doteraz nevídaný realizmus.
 • Možnosti velenia - spolupracujte ako v režime kampane, tak v hre viacerých hráčov. Dostaňte možnosť vydávať rozkazy svojej čate a porovnávať úspechy v oboch herných variantoch.
 • Detailné spracovanie - v prostredí skvele spracovaných lokalít, pri ktorých tvorbe boli použité jedny z najlepších výtvarných, zvukárskych a dizajnérskych postupov v rámci žánru moderných strieľačiek, sa bude odvíjať nielen dobrodružný príbeh, ale tiež súboje hráčov.

Battlefield 4 CZ - Premium Edition obsahuje:
 
 • základnú hru Battlefield 4 CZ
 • rozšírenie (datadisk) Battlefield 4: Second Assault CZ (obsahuje 4 najobľúbenejšie mapy z hry Battlefield 3 v novom prevedení enginu Frostbite 3)
 • rozšírenie (datadisk) Battlefield 4: China Rising CZ (budete bojovať o dominanciu na obrovskej a majestátnej pevnine Číny)
 • rozšírenie (datadisk) Battlefield 4: Naval Strike CZ (zažite dynamické oceánske súboje, ktoré na more prenesie Čínska armáda)
 • rozšírenie (datadisk) Battlefield 4: Dragon’s Teeth CZ (Americká armáda vracia úder v pouličných súbojoch)
 • rozšírenie (datadisk) Battlefield 4: Final Stand CZ (vojna dostane svoje epické rozuzlenie)
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner FPS
Internet vyžaduje
Lokalizácia
Titulky česky
Dabing anglicky
Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC) Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC) Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC) Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC) Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC) Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Battlefield 4 CZ - Premium Edition (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software