• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Battlefield 4 (XONE)

Battlefield 4 (XONE)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100851
Platforma Xbox One
Lokalizácia en    
Veková skupina 18+
Hodnotenie 90  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 15.99€
Vložiť

Battlefield 4 je akčným hitom vo svojom žánri, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde zažijete chvíle, kedy sa prakticky stierajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu. Hra beží na vysoko-výkonnom hernom engine Frostbite 3. Battlefield 4 vďaka tomu ponúka úplne jedinečne realistický a dramatický priebeh akcie.

Len v Battlefielde môžete demolovať budovy, v ktorých sa kryje nepriateľ. Len v Battlefielde budete veliť útoku z paluby delového člna. Battlefield Vám dáva slobodu v rozhodovaní, akým spôsobom chcete dosiahnuť lepšie výsledky a pri hľadaní cesty k víťazstvu testuje Vaše schopnosti na maximum.

Okrem typicky prepracovanej hry viacerých hráčov obsahuje Battlefield 4 napínavý príbeh sledujúci osud hlavnej postavy. Jeho dej sa začína odvíjať od evakuácie amerických VIP z čínskeho Šanghaja, po ktorej sa Vaša jednotka musí prebiť do bezpečia. Poddajte sa úžasne chaotickej atmosfére všade zúriaceho vojnového konfliktu, ktorú nájdete len v Battlefielde.

  • Frosbite 3 - Battlefield 4 beží na technologicky vyspelom hernom engine štúdia DICE s názvom Frostbite 3. Vďaka jeho výkonu Vám môže Battlefield 4 ponúknuť pohľad do budúcnosti interaktívnej zábavy - zábavy, v ktorej hrá stále väčšiu úlohu ľudský faktor, dramatickosť a doteraz nevídaný realizmus.
  • Možnosti velenia - spolupracujte ako v režime kampane, tak v hre viacerých hráčov. Dostaňte možnosť vydávať rozkazy svojej čate a porovnávať úspechy v oboch herných variantoch.
  • Detailné spracovanie - v prostredí skvele spracovaných lokalít, pri ktorých tvorbe boli použité jedny z najlepších výtvarných, zvukárskych a dizajnérskych postupov v rámci žánru moderných strieľačiek, sa bude odvíjať nielen dobrodružný príbeh, ale tiež súboje hráčov.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner FPS
Lokalizácia
Titulky anglicky
Dabing anglicky
Battlefield 4 (XONE) Battlefield 4 (XONE) Battlefield 4 (XONE) Battlefield 4 (XONE) Battlefield 4 (XONE) Battlefield 4 (XONE)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Battlefield 4 (XONE)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software