• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Najpredávanejšie
FIFA 13 (PSP)
8.49€

FIFA 13 (PSP)

FIFA 13 (PSP)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100595
Platforma Playstation Portable
Lokalizácia en    
Veková skupina u
Hodnotenie 70  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 8.49€
Vložiť

FIFA 13 je pokračovanie slávnej futbalovej série spoločnosti Electronic Arts. FIFA 13 je založená na reálnych súčasných hráčoch, tímoch a ligách spolupracujúcich s organizáciou FIFA. Jedná sa o najrealistickejší medzinárodný futbal, dostupný na súčasnom trhu.

Vylepšenia sa výrazne dotkli nielen útoku, ale aj obrany a zoznam hráčov, tímov a líg sa ďalej rozširuje. Keď sa rozhodnete zmerať si sili s Vašimi priateľmi, môžete tak urobiť cez multiplayer prostredníctvom Internetu alebo lokálne.

FIFA 13 kompletne zachytáva atmosféru futbalovej drámy a nepredvídateľnosti pravého svetového futbalu, pričom najväčšiu zásluhu na tom má päť inovácii spoločnosti Electronic Arts. Vývojári sa tentokrát zamerali hlavne na umelú inteligenciu, dribling, kontrolu nad loptou, fyzické interakcie hráčov a taktické voľné kopy.

Doposiaľ najvyspelejšia umelá inteligencia, aká bola vyvinutá, umožňuje hráčom monitorovať priestor okolo seba, rozmýšľať dopredu nad riešeniami situácií a tak šikovnejšie prenikať do nebezpečných šancí. FIFA 13 prichádza taktiež s novým systémom spracovania lopty a mení tak spôsob, akým hráči spracúvajú prihrávky, čo prispieva k ešte lepšej kontrole nad loptou.

K futbalu neodlučiteľne patria aj jemnejšie či prudšie strkanice, preto FIFA 13 teraz zohľadnila aj výšku a váhu jednotlivých hráčov, presne ako je tomu v skutočnom futbale. Nepáčili sa Vám jednotvárne voľné kopy, ako tomu bolo v predchádzajúcich vydaniach? Zoznámte sa s novým systémom voľných kopov, ktorý pre Vás FIFA 13 pripravila a vytvárajte nebezpečnejšie akcie, ako kedykoľvek predtým. Až traja hráči, z ktorých len jeden bude skutočne kopať tú najnečakanejšiu strelu na súperovu bránu.

FIFA 13 Vám ponúka doteraz najväčšiu sadu noviniek a inovácií vo futbalovej histórii série FIFA. Tieto Vám zabezpečia skutočný futbalový boj na ihrisku, voľnosť a kreativitu v útoku a zachytia skvelú atmosféru každého dramatického stretnutia.

  • Útočná inteligencia - hráči dostali schopnosť analyzovať priestor na ihrisku v svoj prospech. Vstupujú do voľných priestorov, lepšie si nabiehajú na prihrávky a snažia sa oklamať protihráčov zmenou smeru behu alebo nabiehaním v oblúku. Agresívnejšie útočenie a klamanie obrany robí z FIFA 13 akčnejší futbal ako kedykoľvek predtým.
  • Kompletný dribling - postavte sa Vašim súperom presným driblingom v kombinácii so skutočnou 360 stupňovou mobilitou zaobchádzania s loptou. Staňte sa kreatívnejším a nebezpečnejším v súbojoch jeden na jedného.
  • Spracovanie lopty - nový systém robí spracovanie lopty náročnejším a vytvára tak priestor pre tréning.  Vo FIFA 13 nedostane takmer každý hráč loptu priamo na nohu, bude ju musieť starostlivo spracovať, čo otvára možnosti pre obrancov a znovuzískanie lopty od súperov. 
  • Úplná zhoda so skutočnosťou - viacej ako 15 000 registrovaných hráčov z viac ako 500 licencovaných klubov.
  • EA Sports Football Club - vitajte v klube a zažite futbal na sociálnej sieti. Získavajte odmeny, zvyšujte úroveň, vyskúšajte si live výzvy a komunikujte s priateľmi. Fanúšikovia môžu získavať odmeny, odomykať veci z futbalového katalógu a zvyšovať svoj status až po level 100. Vo FIFA 13 zažijete skutočné príbehy futbalového sveta, či už napredovanie v tabuľke na popredné pozície, alebo boj o nepopulárny zostup z ligy. Nových hráčov získavate aj na živých aukciách, kde zvyšujete Vašu ponuku, aby ste získali Vášho miláčika.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2012
Sub-žáner futbal
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o FIFA 13 (PSP)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:



FIFA 13 CZ (PC)
8.90€
FIFA 13 CZ (PS3)
10.99€
FIFA 13 CZ (X360)
11.99€ 10.99€
FIFA 13 (PS2)
17.90€
FIFA 13 (PSV)
16.49€
FIFA 13 (WiiU)
24.90€
LiveZilla Live Chat Software