• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Najpredávanejšie

FIFA 14 (XONE)

FIFA 14 (XONE)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 101057
Platforma Xbox One
Lokalizácia en    
Veková skupina u
Hodnotenie 90  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 10.99€
Vložiť

Vďaka inováciám mnohonásobne oceneného herného systému Vás FIFA 14 vtiahne do diania a atmosféry okolo futbalového zápasu. V samotnom jeho priebehu budete viac motivovaní k precíznemu zakladaniu akcií zo zálohy vedúcim k diktovaniu tempa hry, ale hlavne k vytváraniu nádejných šancí. Skvelé futbalové zápasy zdobia predovšetkým prepracované útočné akcie a krásne góly.

  • Globálne vyhľadávanie talentov - revolučná premena v režime kariéry. Vyskúšajte si, ako to chodí vo svete profesionálneho skautingu hráčov pri hľadaní špičkových talentov po celom svete. Rozvíjajte a upravujte si vlastnú sieť skautov podľa aktuálnych potrieb. Sledujte futbalistu, aby ste mohli nájsť tých, ktorí vďaka svojim vlastnostiam vhodne posilnia Váš tím v prestupových obdobiach. Nové centrum skautingu umožní jednoduchú navigáciu, menej prechodov na iné obrazovky a živý prúd informácií z hlásení skautov.
  • Čistá strela - postavte sa tak, aby strela perfektne sadla. Systém streľby získal niekoľko úprav. Futbalisti teraz disponujú takým stupňom inteligencie, ktorý im umožní upraviť postavenie a uhol tela k tomu, aby vystrelili na bránku najlepším možným spôsobom. Zasiahnete tak loptu presne, odmenou Vám možno bude skvelý pocit z krásneho gólu. Hráč však vie nebezpečne vystreliť, aj keď je vyvedení z rovnováhy, či pod tlakom.
  • Krytie lopty - dominancia v strede poľa a diktovanie tempa hry. Pri driblovaní v akejkoľvek rýchlosti sa môžete zbaviť obrancu, či mu zablokovať cestu k lopte. Pri hre v strede poľa v snahe diktovať tempo zápasu využijete možnosti pokrytia lopty. V súbojoch telo na telo si môžete vybojovať lepšiu pozíciu pre prijatie prihrávky a potom sa odpútať od obrancu s cieľom dostať sa do gólovej šance.
  • Reálna fyzika lopty - autentický let lopty a jeho ovládanie. Do lopty teraz môžete kopnúť technickejšie a razantnejšie. Vďaka fyzikálne realistickejšiemu správaniu lopty možno lepšie stanoviť jej dráhu letu. Hráči tak môžu strieľať tvrdšie a z väčšej diaľky, vysielať presné rany, kedy lopta pomaly stúpa nahor alebo ohrozovať brankára prudko padajúcimi či rafinovane zakrútenými pokusmi, podobne ako skutoční futbalisti.
  • Tímová inteligencia - lepšia podpora a spolupráca spoluhráčov. Vďaka tomu, že hráči prijímajú lepšie rozhodnutia, môžu tesnejšie a rozumnejšie brániť súpera a lepšie odhadnúť trasu na nábeh. Brániaci hráči samostatne vyhodnocujú situácie, kedy je vhodné poskytnúť podporu či pokúsiť sa vybojovať späť stratenú loptu. Útočiaci hráči majú k dispozícii nové spôsoby oklamania protivníka a prekonávania jeho kompaktnejšej a inteligentnejšej obrannej hry. Sami sa lepšie ponúkajú vo voľných priestoroch, nabiehajú pozdĺž obrannej línie a mení rýchlosť pohybu.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner futbal
FIFA 14 (XONE) FIFA 14 (XONE) FIFA 14 (XONE)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o FIFA 14 (XONE)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:FIFA 14 CZ (PC)
14.99€
FIFA 14 CZ (PS3)
15.99€
FIFA 14 CZ (X360)
17.99€ 15.99€
FIFA 14 (PS4)
9.99€
LiveZilla Live Chat Software