• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Najpredávanejšie
FIFA 15 CZ (X360)
25.99€ 15.99€
NHL 15 CZ (X360)
29.99€ 15.99€
FIFA 14 CZ (X360)
17.99€ 15.99€
NHL 14 CZ (X360)
16.90€ 15.49€

FIFA 16 CZ (X360)

FIFA 16 CZ (X360)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 101076
Platforma Xbox 360
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina u
Hodnotenie 85  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 23.99€
Vložiť

Novinky v hre FIFA 16 sa týkajú celého ihriska. Tešiť sa môžete na vyvážený a autentický futbalový zážitok s hrou podľa Vášho gusta a možnosťou prijať náročnejšie výzvy. A sú tu aj úplne nové spôsoby hrania!

Vďaka inovatívnym herným prvkom a funkciám ponúka FIFA 16 sebavedomé bránenie, kontrolu stredu ihriska a magické okamihy vo väčšej miere ako kedykoľvek predtým. Ako nováčikovia série, tak aj ostrieľanější hráči si môžu zlepšiť zručnosti a usilovať o dosiahnutie úspechov na vyššej úrovni vďaka novému režimu Tréner FIFA. Inovácie na každom mieste na ihrisku.

  • Tímové bránenie - Keď sa snažíte "zavrieť" útočníka súpera, spoluhráči za Vás zaskočia na Vašom poste. Nová umelá inteligencia bránenia umožňuje hráčom vnímať nebezpečne otvorené priestory v súvislosti s tým, kde sa nachádza lopta a hráči druhého tímu. Spoluhráči budú pokrývať dômyselné útočné nábehy a blokovať potenciálne cesty ofenzívnych výpadov.
  • Prihrávky s jasným zámerom - hra prináša revolúciu v systéme prihrávok. Spoluhráčov teraz môžete oslovovať presnými, prudkými a nekompromisnými prihrávkami. Pomocou nového ovládania tlačidlami možno poslať loptu po zemi k spoluhráči aj pod tlakom a vytvoriť si útočnú príležitosť. Prihrávky s jasným zámerom a inteligentné zachytávanie lôpt sa vzájomne vyvažujú a vnášajú do hry príchuť naozajstného futbalu, kde musíte neustále zvažovať mieru rizika.
  • Nové základné prvky súbojov o loptu - Vďaka novým prvkom môžete pristúpiť k súboju o loptu rôznymi spôsobmi. Nový systém sklzov umožňuje prerušiť ich a vrátiť sa do pozície. K dispozícii je teraz pestrá škála variantov obranných zákrokov, kde nechýba naznačenie, výskoky do vzduchu z miesta a zákroky celým telom. Obranné zákroky v hre sú responzívnejšie a prinášajä väčší pocit uspokojenia v prípade úspechu.
  • Chladnokrvné zakončovanie - Vďaka tomuto novému systému hráči lepšie pochopia, ako zasahovať loptu, aby zakončovali ako profíci. Tiež si všimnú väčšieho počtu striel priehlavkom a lôpt letiacich po autentickej trajektórii. Dynamická rýchlosť letu lopty po zodpovedajúcej dráhe urobí každý strelecký pokus zaujímavejším.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2015
Sub-žáner futbal
Lokalizácia
Titulky česky
Dabing anglicky
FIFA 16 CZ (X360) FIFA 16 CZ (X360) FIFA 16 CZ (X360)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o FIFA 16 CZ (X360)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software