• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Fuse (PS3)

Fuse (PS3)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 101183
Platforma Playstation 3
Lokalizácia en    
Veková skupina 18+
Hodnotenie 75  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 8.99€
Vložiť

Čo sa stane, keď ľudia získajú prístup k vysoko účinnej mimozemskej technológii, ktorá sa im nikdy nemala dostať do rúk? Keď sa nestály energetický zdroj s názvom Fuse ocitne v nepovolaných rukách, CIA povolá elitný tím Overstrike 9 k jeho nájdeniu a získaniu.

Spoločne až s tromi priateľmi sa pustíte do tímovej kooperatívnej akcie s cieľom zlikvidovať polovojenské oddiely medzinárodnej korporácie, ktorá stojí za touto krádežou. Pritom budete môcť využívať tímovú taktiku, ničivé koordinované útoky a doteraz neznáme vyspelé zbrane a technické zariadenia. Pomocou unikátnej funkcie LEAP sa môžete okamžite prepínať medzi jednotlivými agentmi v priebehu boja a využívať tak výhody ich jedinečné výstroja a výzbroje.

  • Na taktike záleží - Počas boja sa môžete prepínať medzi všetkými štyrmi agentmi jednotky Overstrike pomocou funkcie LEAP a kombinovať ich zbrane a špeciálne schopnosti s devastujúcim účinkom. Vďaka taktickej spolupráci môžete efektívne plniť úlohy a likvidovať protivníkov a za to zbierať Fuse points, za ktoré si potom môžete obstarať skvelé vylepšenia.
  • Sci-fi so všetkým - Mimozemský zdroj energie nestáleho zloženia, známy pod názvom Fuse, dokáža účinne premeniť nerastné suroviny pozemského pôvodu s katastrofickými následkami. Ktokoľvek ho ovláda, drží v rukách obrovskú moc.
  • Špecializácia členov tímu - Príslušníci jednotky Overstrike 9 majú špeciálne modifikovateľné zbrane na báze technológie Fuse. Skombinujte ich silu, aktivujte fúziu a znásobte ich účinok.
  • Tím nadovšetko - Každého agenta Overstrike 9 môžete rozvíjať a vylepšovať rozličnými spôsobmi. Objavte všetky možnosti unikátnych kombinácií štýlu hry a kooperácie v úlohách nezastaviteľného Daltona Brooksa, majstrovskej infiltrátorky Nayi Deverauxovej, špičkového odstreľovača Jacoba Kimblea a skúsenej medičky Isabelle Sinclairovej.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner Sci-fi FPS
Lokalizácia
Titulky anglicky
Dabing anglicky
Fuse (PS3) Fuse (PS3) Fuse (PS3)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Fuse (PS3)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:Fuse (X360)
7.99€
LiveZilla Live Chat Software