• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Grand Theft Auto 4: Episodes from Liberty City (PS3)

Grand Theft Auto 4: Episodes from Liberty City (PS3)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Rockstar Games
ID produktu 100328
Platforma Playstation 3
Lokalizácia en    
Veková skupina 18+
Hodnotenie 90  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 19.90€
Vložiť

The Ballad of Gay Tony

Príbeh The Ballad of Gay Tony vnáša do mesta Liberty City množstvo strelných zbraní, pozlátka a špiny. Zhostíte sa v úlohy Luisa Lopeza, na polovičný úväzok chuligána a na úväzok plný asistenta umeleckého vedúceho slávneho nočného klubu Tony Prince (nazývaného "Gay Tony"), budete sa predierať priadkami rodinných a priateľských zväzkov plný neistoty, kto je úprimný a kto hrá nefér vo svete, kde je všetko na predaj.

Hra Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony od tvorcov hernej série, firmy Rockstar North, zasadená do mesta Liberty City, dopĺňa výpravný príbeh predchádzajúcich dielov a jej dej sa pretína so scenármi hier Grand Theft Auto 4 a Grand Theft Auto: The Lost and Damned. S novými úlohami, zbraňami, vozidlami, hudobnými skladbami a materiálom pre hru viacerých hráčov, ktorý na jednej strane predvádza pompézny charakter centra mesta a na druhej strane zviditeľňuje skutočnosť, že všetko a všetci sú na predaj, stačí zaplatiť príslušnú cenu.


The Lost & Damned

Johnny je dlhoročným členom neslávne presláveného motorkárskeho gangu The Lost. Johnny sa v Liberty City stará o zabezpečovanie obchodných záležitostí pre The Lost, ale jeho prvoradým záujmom musí byť nášivka, ktorú nosí na chrbte, a Billy Grey, prezident klubu. Keď sa však Billy vracia z nedobrovoľnej dovolenky, odhodlaný opäť rozpútať krviprelievanie, ocitá sa Johnny uprostred krutej pouličnej vojny s konkurenčným gangom o kontrolu nad mestom rozdeleným násilím a úplatkárstvom. Dokáže bratstvo prežiť?

Hra Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned od tvorcov hernej série, firmy Rockstar North, zasadená do mesta Liberty City, pridáva novú hlavnú postavu, Johnnyho Klebitze a príbeh, ktorý sa pretína so scenárom hry Grand Theft Auto 4. Nové úlohy predstavujú nevšedný spôsob, ako preskúmať Liberty City s novými režimami hry pre viac hráčov, novými zbraňami a dopravnými prostriedkami. Nájdete tu aj nový hudobný sprievod - to všetko s úžasnou tvorivou hodnotou, tak charakteristickú pre sériu Grand Theft Auto.


Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City obsahuje:
 
  • samostatne spustiteľné rozšírenie (datadisk) The Ballad of Gay Tony
  • samostatne spustiteľné rozšírenie (datadisk) The Lost and Damned
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2010
Sub-žáner 3PS v otvorenom svete
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Grand Theft Auto 4: Episodes from Liberty City (PS3)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software