• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Najpredávanejšie

Need for Speed: Most Wanted (2012) (PSV)

Need for Speed: Most Wanted (2012) (PSV)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100407
Platforma Playstation Vita
Lokalizácia en    
Veková skupina 7+
Hodnotenie 85  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 24.90€
Vložiť

Need for Speed: ​​Most Wanted prináša obrovský otvorený svet, kde si každý môže vybrať vlastnú cestu k tomu, ako sa stať najhľadanejším pirátom ciest. Môžete slobodne jazdiť úplne všade, objavovať skryté herné prvky, dávať dole z cesty protivníkov, vyzývať na súboje priateľov alebo len tak jazdiť a provokovať policajtov. Vaše počínanie Vás priblíži ku konečnému cieľu - stať sa jednotkou na zozname "Most Wanted".

Každý závod má štart a cieľ, ale pre aký štýl sa rozhodnete, kedy a kde sa súťaž uskutoční a aké prostriedky pri tom využijete, to všetko záleží len na Vás. Súboje o prvenstvo môžete zvádzať aj s priateľmi prostredníctvom siete Autolog. Štúdio Criterion prichádza s novým štandardom v oblasti súťaženia medzi hráčmi na báze doporučovania úloh a výziev na hernej sieti, a to v režimoch pre jedného i viacerých hráčov. Za všetko, čo v Need for Speed: ​​Most Wanted urobíte, získate Speed ​​Points, ktoré Vás posunú bližšie k vysnenému cieľu. Pripravte sa na lov najlepších časov, najdramatickejšie naháňačky s policajtmi o najvyššie skóre, hľadajte najšialenejšie rampy pre skoky a mnoho ďalšieho.

Autolog 2.0 sa postará o nikdy nekončiaci konkurenčný boj a prekonávanie nových rekordov. Odporúčania Autologu sú navyše priamo rozšírené aj na multiplayerovú časť Need for Speed: ​​Most Wanted. Už žiadne prihlasovanie do miestností, alebo nudné čakanie. Jednoducho len naskočíte do veľkého on-line sveta a okamžite dostanete porciu testov, skúšok a výziev.

Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2012
Sub-žáner závodná
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Need for Speed: Most Wanted (2012) (PSV)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software