• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Najpredávanejšie

NHL 14 CZ (PS3)

NHL 14 CZ (PS3)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100634
Platforma Playstation 3
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 14.99€
Vložiť

EA Sports NHL 14 ponúka revolučné novinky, ktoré prostredníctvom najlepších dostupných technológií v rámci hier značky EA Sports ponúka doposiaľ najvernejšie stvárnenie hokejovej agresivity, rýchlosti a techniky na súčasnej generácii konzol.

Herný koncept NHL Collision Physics, vzniknutý na základe technológie Player Impact Engine, známej zo série EA Sports FIFA, Vám umožní zasahovať protihráča tvrdými nárazmi s potenciálom zmeniť priebeh zápasu. Úplne nový engine Enforcer potom ponúkne možnosť zhodiť rukavice a pustiť sa do bitky s využitím technológie pästného súboja zo série Fight Night. Druhá generácia enginu True Performance Skating opäť zaistí skvelú úroveň rýchlosti korčuľovania a jeho ovládanie. Perfektné možnosti obchádzania obrancov umožňujú kľučkovanie jedným dotykom (One-Touch). Okrem toho môžete, ako správni fanúšikovia, prežiť život hráčov NHL vo výrazne prepracovanej kariére v režime "Be a Pro Career", ktorý bol rozšírený aj o prvky z diania mimo ľadovú plochu.

  • Fyzikálny model zrážok (NHL Collision Physics) - jeho jadro tvorí rovnaká technológia, ako v prípade enginu Player Impact v sérii EA Sports FIFA. NHL Collision Physics umožňuje zrážať protihráča tvrdými nárazmi a simulovať strety hráčov na ľade oveľa vernejším spôsobom. Hra telom sa teraz ovláda ľavou páčkou a je výrazne jednoduchšia. Vhodne načasovaný náraz navyše môže zmeniť priebeh zápasu.
  • Engine hokejového bitkára (Enforcer Engine) - tento herný prvok novo využíva technológie z boxerskej série Fight Night. NHL 14 ponúkne úplne nové spracovanie bitky z pohľadu tretej osoby. Všetci hokejisti na ľade (tzn. ovládanie hráčom i hrou) zostanú aktívne od momentu pádu rukavíc na ľad, až po cestu aktérov bitky na trestnú lavicu. Celá bitka tak prebehne v jednej neprerušenej sekvencii. Táto nová technológia vôbec prvýkrát v histórii série EA Sports NHL jednoznačne zohľadní faktor mohutnosti a sily jednotlivých hráčov, prinesie nové prvky samotného pästného súboja a celkovo dodá tejto neoddeliteľnej súčasti hokejových zápasov vyššiu autenticitu.
  • Korčuľovanie na základe reálnej výkonnosti (True Performance Skating) - vychádza z minuloročného systému korčuľovania hokejistov na báze reálnych fyzických parametrov s využitím viac než tisícky nových animácií. Druhá generácia tohto enginu vylepšuje akceleráciu, výbušnosť pohybu v prvých krokoch, rýchle obrátky a schopnosti korčuľovania do boku. Vďaka týmto prvkom hokejisti lepšie reagujú na pokyny ovládania a ich pohyb po ľade je oveľa menej predvídateľný.
  • Kľučky jedným dotykom (One-Touch Dekes) - schopnosti hokejových hviezd Vám pomôžu v hre a jemne reagujú na systém kľučiek vykonávaných pomocou ľavej páčky a jedného tlačidla. Či už ste nováčikom, či ostrieľaným veteránom, dostanete možnosť kľučkovať oveľa rýchlejšie, presnejšie a intuitívnejšie než kedykoľvek predtým.
  • Život hokejového profesionála (Live the Life) - prepracovaný systém kariéry v režime "Be a Pro Career" teraz maximálne verne napodobňuje život hokejistu v NHL. Rozhodnutia, ktoré v jeho mene urobíte na ľade i mimo neho, ovplyvnia jeho dráhu profesionálneho športovca. Budete sa môcť zapojiť do interakcie so spoluhráčmi aj mimo ihriska, dávať rozhovory médiám atď. Každá Vaša odpoveď alebo čin ovplyvní vzťahy s fanúšikmi, spoluhráčmi či vedením klubu s konkrétnym dopadom na Vaše schopnosti a priebeh kariéry.
  • Online sezóny NHL (EA Sports NHL online seasons) - NHL 14 je novo doplnená o systém postupovania v rámci ligových súťaží v režimoch Hockey Ultimate Team a EA Sports Hockey League. Výhry v zápasoch Vás posunú do vyšších divízií s namáhavejšími súperovi, prehry Vás pošlú do súťaží nižšej úrovne. Tímy majú navyše schopnosť sledovať svoje výkony v priebehu niekoľkých sezóny za sebou.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner hokej
NHL 14 CZ (PS3) NHL 14 CZ (PS3) NHL 14 CZ (PS3)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o NHL 14 CZ (PS3)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:NHL 14 CZ (X360)
16.90€ 15.49€
LiveZilla Live Chat Software