• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Najpredávanejšie
NHL 16 CZ (PS4)
37.99€
FIFA 16 CZ (PS4)
36.99€
NHL 15 CZ (PS4)
15.99€
FIFA 15 (PS4)
15.99€
FIFA 14 (PS4)
9.99€

NHL 16 CZ (PS4)

NHL 16 CZ (PS4)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 101069
Platforma Playstation 4
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Hodnotenie 80  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 37.99€
Vložiť

NHL 16 nastupuje na ľadovú plochu s cieľom ponúknuť nové spôsoby hry v tímovom podaní. V najobľúbenejších režimoch pre jedného hráča nájdete nové funkcie a prvky, všetky hráčske pozície doznali zmien v hrateľnosti a bezkonkurenčná prezentácia zápasov opäť navodí skvelú atmosféru.

Hokej je šport, ktorého hlavnou esenciou je tímová hra s vysokou mierou súťaživosti. Bez ohľadu na to, na ktorej pozícii hrá alebo aká je jeho úloha v tíme, má každý hráč vplyv na dianie na ľade - či už vďaka rýchlosti, technickým zručnostiam, alebo fyzickým parametrom.

Baví Vás riadiť klub z pozície generálneho manažéra, chcete si splniť hráčsky sen v NHL alebo vybudovať vlastný tím snov? NHL 16 ponúkne herné režimy pre jedného hráča vyhovujúce gustu každého hokejového fanúšika. Všetky režimy navyše obsahujú novinky, ktoré doteraz neboli v sérii EA Sports NHL k videniu.

  • Nová EASHL - Nechajte si prebrúsiť korčule a zvolajte kamarátov, pretože EA Sports Hockey League je späť! Tento u fanúšikov mimoriadne obľúbený tímový on-line režim sa dočkal kompletného prepracovania. Máte teraz možnosť zvoliť si niektorú zo špecializovaných tried hráčov, ktoré prinášajú vysoko konkurenčný, ale pritom vyvážený herný zážitok. O úspechu a neúspechu v zápase teraz budú rozhodovať ako individuálne zručnosti, tak schopnosti tímovej spolupráce.
  • On-line tímová hra 6 na 6 - Hráči teraz môžu ovládať všetkých dvanásť hokejistov na ľade vrátane brankárov. Vďaka reálnym súpiskám tímov NHL sa teraz môžete stretávať v zápasoch "drop-in" s ďalšími hráčmi z celého sveta alebo sa na vstup do EA Sports Hockey League pripraviť s priateľmi v prípravných zápasoch.
  • On-line kooperácie z pohovky - Ideálny herný režim pre tých, ktorí sa jednoducho len tak chcú s kamarátmi zvaliť na gauč, spojiť sily a zahrať si hokej on-line s priamym vstupom do rozohraných zápasov. Tiež sa výborne hodí pre tímový tréning pred tým, než vyzvete súpera v OTH alebo EASHL.
  • Be A GM: Psychika hráčov - Úlohou generálneho manažéra nie je len zháňať tých najlepších hráčov do tímu, ale tiež zabezpečiť, aby tí správni hráči podávali dobré výkony ako tím. Každý z hráčov vo Vašich tímoch v NHL a AHL má inú povahu, s ktorou sa budete musieť vysporiadať. Riešiť teraz budete musieť požiadavky na výmenu, vzájomné vzťahy medzi spoluhráčmi a mnoho ďalších situácií, a to ako prostredníctvom tímových pohovorov, alebo zmenami na súpiske, ktoré priamo ovplyvnia výkonnosť tímu.
  • Be A Pro - V rámci úplne nového systému rozvoja hokejistu v režime Be a Pro Váš spôsob hry určuje to, akým typom hráča sa stanete. Výkony na ľade bezprostredne ovplyvňujú mieru vylepšenie herných vlastností Vášho profíka - hra tak reflektuje Váš štýl hry. V NHL 16 sa tiež znovu objaví možnosť simulácie hry do ďalšieho striedania a možnosť začať v úlohe nováčika v CHL s cieľom dotiahnuť to až na superhviezdu NHL.
  • Hockey Ultimate Team - Najobľúbenejší režim v sérii NHL sa dočká ďalšieho vylepšenia. Zdokonalený manažment hráčov a sezóny pre jedného hráča v HUT Vám ponúka ďalšiu možnosť, ako zapracovať na svojej hre predtým, než sa vhrnete do on-line sezón HUT alebo vyzvete kamarátmi v režime Hrať s priateľom.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2015
Sub-žáner hokej
Lokalizácia
Titulky česky
Dabing anglicky
NHL 16 CZ (PS4) NHL 16 CZ (PS4) NHL 16 CZ (PS4)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o NHL 16 CZ (PS4)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software