• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Pro Evolution Soccer 2013 (PS2)

Pro Evolution Soccer 2013 (PS2)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Konami
ID produktu 100681
Platforma Playstation 2
Lokalizácia en    
Veková skupina u
Hodnotenie 80  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 19.90€
Vložiť

Pro Evolution Soccer 2013 sa vracia k samotným koreňom série Pro Evolution Soccer. Hra vsádza obrovský dôraz na individuálne zručnosti jednotlivých hráčov, kedy Vy dostanete úplnú voľnosť a kontrolu nad loptou. Hra Pro Evolution Soccer 2013 vychádza z konzultácií so samotnými hráčmi aj fanúšikmi série a výsledkom je doposiaľ najlepšia simulácia moderného futbalu!

Pro Evolution Soccer predstavuje koncept slobody pohybu a práce s loptou - hra predstavuje nové spôsoby ako spracovať loptu, od jemného prizdvihnutia cez útočníka po množstvo iných pohybov. Hra ponúka plne manuálne prihrávky a vôbec prvýkrát manuálnu streľbu na bránu, čím Vám umožňuje určiť výšku a silu každého kopu na bránu. Dlhé nízke pasy môžete poslať cez celé ihrisko a pri streľbe využiť plnú kontrolu na presné umiestnenenie do brány. Aby ste sa to naučili potrebujete zručnosť a presnosť. Alebo môžete prihrávky posielať aj do otvoreného poľa, čo znamená možnosť pre osamelého útočníka a zároveň ponúka bezkonkurenčné množstvo spôsobov ako skórovať.

  • Rýchlosť, s akou sa pohybuje hráč s loptou na ihrisku, určuje tempo stretnutia - na ihrisku môžete meniť rýchlosť a smer lopty pri voľnom pohybe ktorýmkoľvek smerom. Nový systém umožňuje obhodiť si loptu okolo hráča, alebo spomaliť hru a prikryť si loptu, kým si spoluhráči hľadajú priestor a nabiehajú.
  • Predveďte prihrávky na jeden dotyk - s možnosťou ovládať druhého hráča v ľubovoľnom smere a vyskúšajte si rôzne taktické činnosti .
  • Odpoveďou na nové útočné možnosti systému vedenia lopty je perfektne vyvážený obranný systém - ovládanie v rozsahu 360° znamená, že môžete križovať hráča, alebo ho obrať o loptu aj keď je na Vašej úrovni, zatiaľ čo prvok individuality znamená prevahu vo vzduchu u renomovaných svetových obrancov pri získavanú lopty.
  • Vylepšenie ovládania brankárov poteší - dokonca aj brankári ťažia z nového systému ovládania, pretože ich prihrávky sú presnejšie vďaka pridaniu merača sily hodu lopty, čím sa otvárajú príležitosti pre nové, rýchlejšie protiútoky.
  • Najlepších hráčov na svete v PES 2013 okamžite rozoznáte - vďaka neuveriteľnej podobe a známym atribútom, schopnostiam a trikom, ktoré uviedli do života. Spôsob akým bežia, zatáčajú, prijímajú a ovládajú loptu, kopú na bránu a dokonca oslavujú je výrazne odlišný.
  • Jedinečnoť pohybu medzi žrďami bola tiež vylepšená - činnosť brankára bola úplne prepracovaná prostredníctvom nových animácií a herných štýlov. Pridané boli nové variácie zákrokov a reakcií, aby sa zabezpečilo, že brankári v hre sa vyrovnajú reálnym brankárskym oporám.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2012
Sub-žáner futbal
Lokalizácia
Titulky anglicky
Dabing anglicky
Pro Evolution Soccer 2013 (PS2) Pro Evolution Soccer 2013 (PS2) Pro Evolution Soccer 2013 (PS2)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Pro Evolution Soccer 2013 (PS2)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software