• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Ryse: Son of Rome (XONE)

Ryse: Son of Rome (XONE)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Microsoft Game Studios
ID produktu 100859
Platforma Xbox One
Lokalizácia en    
Veková skupina 18+
Hodnotenie 75  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 49.90€
Vložiť

Ryse: Son of Rome je jednou z najrealistickejších bojových hier zaoberajúcich sa tematikou rímskeho impéria. Prostredníctvom detailného spracovania, sa vizuálny štýl priblížil realite vo všetkých smeroch. Boje v Ryse: Son of Rome sú sprevádzané prepracovanými vizuálnymi efektami, kde je každý úder na brnení či štíte viditeľný v podobe priehlbín či pomliaždenín. O autentickosť pohybov, vizuálne efekty a realistickú fyziku sa postaral nový engine CryEngine.

Hra Ryse: Son of Rome rozpráva prostredníctvom dejovej línie príbeh Mariusa Titusa, ktorý bol svedkom zavraždenia jeho rodiny rukami barbarov. Hľadajúc pomstu sa Marius musí vydať na strastiplnú cestu plnú zrady, pomsty a krviprelievania. Do armády sa rozhodne vstúpiť v provincii Britannia a po viacerých úspechoch sa rýchlo dostáva na post generála. Ako jeho vojna proti barbarom postupuje, postupne odhaľuje, že cesta za pomstou vedie naspäť do Ríma. Za postavu Mariusa budete stáť v centre brutálnych bojov a viesť svoje jednotky do masívnych bitiek s cieľom zachrániť Rím spod ohrozenia jeho samotnej existencie.

  • Epické realistické boje - s hrou ožíva brutalita a intenzita rímskych vojen v plnom detaile, v ktorom môžete vidieť, ba priam až cítiť emócie na nepriateľovej tvári.
  • Multiplayer v koloseu - Rím sa preslávil aj bojmi gladiátorov v koloseách a prostredníctvom multiplayeru Vás Ryse zavedie do tohoto brutálneho sveta. Bojujte v koloseu proti množstvu nepriateľov v dynamickom prostredí a s kulisou tisícok divákov.
  • Príkazy a boje s Kinectom - dobrovoľná je možnosť nastavenia niektorých hlasových príkazov, ktorými v Son of Rome dodáte svojim jednotkám odvahu a povediete ich do bojov.
  • Plná integrácia SmartGlass - prostredníctvom aplikácie SmartGlass môžete sledovať štatistiky, najnovšie informácie či spravovať svoj inventár a vylepšenia.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner akčná 3PS z obdobia Rímskej ríše
Lokalizácia
Titulky anglicky
Dabing anglicky
Ryse: Son of Rome (XONE) Ryse: Son of Rome (XONE) Ryse: Son of Rome (XONE)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Ryse: Son of Rome (XONE)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software