• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Crew (PS4)

The Crew (PS4)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Ubisoft
ID produktu 101080
Platforma Playstation 4
Lokalizácia en    
Veková skupina 12+
Hodnotenie 70  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 20.99€
Vložiť

V hre The Crew sa zúčastníte vytrvalej jazdy, kde je Vašou úlohou infiltrovať a predbehnúť 510 - gang, ktorý vyrástol na Detroitskej scéne ilegálnych závodov. Získajte reputáciu na undergroundovej auto-scéne a postupne sabotujte ich všetky aktivity vo všetkých mestách v Spojených Štátoch.

Manévrujte cez rušné ulice Los Angeles, preleťte po slnejčnej Miami Beach a zvládnite aj náhornú plošinu na Monument Valley. Každé miesto prichádza s vlastným setom aktivít a prekvapení, ktoré Vám pomôžu zlepšiť svoje vodičské schopnosti.Nikdy nejazdite sami!

  • Otvorený svet - Pripojte sa a odpojte kedykoľvek chcete, keďže hra ponúka obrovský otvorený svet, ktorý žije v reálnom čase. Či už je Vašim cieľom rozdeliť kolónu alebo uniknúť policajtom, vďaka možnosti robiť to s priateľmi sa môžete tešiť na nový a svieži zážitok kedykoľvek hru zapnete.
  • Ihrisko možností - Celé Spojené Štáty sú Vašim ihriskom! Každý typ terénu, aký si dokážete predstaviť je tam a pripravený, aby ste sa ho naučili zdolávať ako profík - od mestských ciest po predmestia, stráne, obilné polia, kaňony, púštne duny a v neposlednom rade aj pretekárske okruhy.
  • Nečakané možnosti - Hra je všade team, kde sa nachádzate, pripojte sa cez svoj iOS / Android tablet alebo webový prehliadač a sledujte stav svojich priateľov, ich výkony a naplánujte si jazdu skôr, než sadnete ku konzole, aby ste dosiahli čo najlepší výkon a prelomili rekordy, alebo vyšlite svoju partiu splniť misie a získať ďalšie skúsenosti a výbavu.
  • Vylepšenia a tuning - Rozsiahly systém tuningu kombinuje hĺbku a jednoduchosť a umožňuje Vám prispôsobiť si svoje auto ako po stránke kozmetických úprav, tak po rozsiahly tuning motora, pruženia a mnoho ďalších vecí. Vytvorte si auto svojich snov a ukážte ostatným, na čo má.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2014
Sub-žáner akčné závody
Lokalizácia
Titulky anglicky
Dabing anglicky
The Crew (PS4) The Crew (PS4) The Crew (PS4)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Crew (PS4)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:The Crew (PC)
14.99€
The Crew (XONE)
19.99€
The Crew (X360)
18.99€
LiveZilla Live Chat Software