• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Last of Us CZ (PS3)

The Last of Us CZ (PS3)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Sony Computer Entertainment
ID produktu 100881
Platforma Playstation 3
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 18+
Hodnotenie 95  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 30.00€
Vložiť

V akčnej survival hre The Last of Us, ktorá sa hrá z pohľadu tretej osoby, pandémia radikálne zmenila známu civilizáciu. O dvadsať rokov neskôr, infikovani ľudia voľne behajú a tí, ktorí prežili, sa navzájom zabíjajú pre jedlo, zbrane a všetko, čo má aspoň malú hodnotu na prežitie.

Joel, jeden z preživších, je najatý, aby prepašoval 14 ročné dievča menom Ellie z oblasti armádou stráženej karanténej oblasti. Ale to, čo spočiatku vyzerá ako jednoduchá práca, sa čoskoro premení na cestu naprieč USA. Čo je potrebné k prežitiu v brutálnom ale predsa krásnom svete hry The Last of Us? To je to, čomu budete čeliť na každom kroku výpravnej cesty Ellie a Joela, počas ktorej preskúmate hĺbku ľudskosti a dostanete sa na hranicu ľudskej vytrvalosti.

  • Staňte sa lovcom ale aj loveným v brutálnom post-pandemickom svete - hrajte ako Joel, ktorý prežil, a spojte svoj osud s Ellie, statočným dospievajúcim dievčaťom. Spolupracujte a zvládnite nebezpečnú výpravu naprieč známymi aj menej známymi oblasťami post-pandemických Spojených štátov.
  • Výrazné osobnosti - rozvíjajúci sa príbeh postupne predstavuje postavy a vezme Vás na bohatú, emocionálnu cestu vďaka oceňovanému filmovému rozprávaniu Naughty Dog vysokej výrobnej hodnoty.
  • Preskúmajte zdecimovanú, zarastenú Ameriku - odhaľte zvyšky ľudskej civilizácie utláčanej prírodou, svieže prostredie dopĺňané realistickou a ohromujúcou grafikou.
  • Taktizujte, aby ste prežili - pripravte si stratégiu, ako prežiť stretnutia s nepriateľmi - postupným stretávaním nepriateľov sa AI prispôsobuje, čo Joela núti plánovať rozdielne, aby získal navrch. Rýchlo reagujte, aby ste prežili stretnutia s nepriateľmi, ktorí budú meniť svoje správanie podľa toho, akú vidia zbraň v Joelových rukách.
  • Prežitie nie je jednoduché - naučte sa, ako prežiť deň po dni: prehľadávajte prostredie kvôli doležitým životným zdrojov, vytvorte zbrane z objektov z prostredia a súperte s ostatnými preživšími o obmedzené zásoby a muníciu.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner survival akčná adventúra
Lokalizácia
Titulky česky
Dabing anglicky
The Last of Us CZ (PS3) The Last of Us CZ (PS3) The Last of Us CZ (PS3)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Last of Us CZ (PS3)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software