• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 2 CZ (PC)

The Sims 2 CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100490
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 7+
Hodnotenie 90  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 13.90€
Vložiť

The Sims zmenili na prelome tisícročia pohľad na počítačové hranie a čoskoro sa stali jednotkou vo svete PC hier. V ďalšej generácii hry s názvom The Sims 2 prvýkrát ovládate Simov po celú dobu ich života. Prelomovým prvkom hry je genetika, vďaka ktorej Simovia odovzdávajú svoju DNA ďalším generáciám, čo prináša neopakovateľné herné zážitky. Každé dôležité životné rozhodnutie, ktoré urobíte, má zodpovedajúci dopad na život vašej postavičky. Všetko záleží len na Vás - sprevádzate Simov ich životom z kolísky až do hrobu, napĺňate ich sny - proste si Sims 2 užívate na maximum.

  • Gény - preveďte Simov celým ich životom a určite, ako sa budú časom vyvíjať pri prechode z jednej životnej etapy do druhej. Simíkovia v The Sims 2 majú DNA, dedičné fyzické vlastnosti a osobnostné rysy. Svojim predkom sa nielen podobajú, ale tiež sa podobne správajú. Sledujte Simov od detstva až po dospelosť. Starajte sa o nekonečné množstvo generácií a rozvetvujte ich rodokmeň.
  • Sny - Simíkovia budú mať v živote niekoľko cieľov, napríklad slávu, šťastie, rodinu, vzdelanie alebo lásku. Budú úspešní alebo nie? Budú boháči alebo žobráci? Blázni alebo géniovia? Dajte im, čo chcú, a oni budú mať dlhý a úspešný život. Alebo vyplňte ich najhroznejšie predstavy a zničíte im celý život.
  • Extrémy - zatkne Vášho Simíka polícia? Prepracujú sa Simovia k bohatstvu, svadbe alebo proste len "zdedia" šťastie, ktoré mali rodičia? V The Sims 2 sa Simovia dostanú do extrémnych situácií, ktoré si budú pamätať celý život.
  • Povoľte uzdu kreativite - The Sims 2 Vám otvárajú nekonečné kreatívne možnosti. Vyrobte si vlastný sim-film vďaka novej možnosti tvorenia filmov. Vyberte herca, prostredie, postavte sa za kameru a natočte vlastné video simíkov v akcii. Priblížte sa s kamerou tak blízko, že uvidíte každučký detail ich bežného života. Vytvorte si v hre vlastného simíka za použitia obrovského množstva rôznych úprav tváre, účesov i oblečenia. Získajte prístup k hernému obsahu, ktorý vytvorili sami hráči a získajte tak nekonečné množstvo inšpirácie pre svoje nápady. Vytvorte si domov Vašich snov a navrhnite nové domy aj ich vybavenie v celom okolí.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2004
Sub-žáner simulácia života
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 2 CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software