• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Do budoucnosti CZ (PC)

The Sims 3: Do budoucnosti CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100641
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 14.50€
Vložiť
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET a aktiváciu cez službu steam-logo

Naštartujte časový portál a vyšlite svojich Simíkov niekam, kde rozhodne ešte nikdy neboli: do úplne nového virtuálneho sveta, ktorý sa nachádza stovky rokov vo vzdialenej budúcnosti! V novom rozšírení The Sims 3: Do budúcnosti sa Simíci môžu zoznámiť s technológiou budúcnosti a získať nové zručnosti pokročilej technológie. Či už sa Vaši Simíkovia preháňajú na vznášadlách alebo si poletujú vďaka jetpacku, cestujú jednokoľajovým vlakom alebo tubusovými výťahom, skúšajú atraktívne futuristické účesy alebo módne kreácie, majú príležitosť preskúmať celý nový svet a poriadne si s ním zaexperimentovať.

Vytvorte a upravte si vlastných Plumbotov v novom režime "Vytvoriť Plumbota" a potom ich naprogramujte pomocou najrôznejších čipov s vlastnosťami , ktoré rozhodujú o ich správaní! Cestujte podľa ľubovôle medzi súčasnosťou a budúcnosťou a sledujte, aký vplyv majú Vaše činy v minulosti na budúcnosť, na Váš odkaz , na potomkov a dokonca aj na spôsob života budúcich Simíkov!

  • Vezmite Simíkov do budúcnosti! - úplne prvýkrát v sérii The Sims sa môžete hrať so životom v budúcnosti! Naskočte do časového portálu a poprechádzajte sa spolu so svojimi Simíkmi po úplne novom svete, ktorý sa nachádza stovky rokov vo vzdialenej budúcnosti, a v ktorom môžete začať žiť úplne inak.
  • Experimentujte s technológiou budúcnosti - sledujte, ako nové zábavné transportné aj domáce technológie úplne menia spôsob, akým Simíkovia jedia, spia, cestujú, komunikujú a bavia sa. Vaši Simíci sa môžu naučiť s touto supermodernou technológiou pracovať a potom si svoje vedomosti v podobe novej zručnosti pokročilej technológie odniesť späť do súčasnosti, kde sa im budú naozaj hodiť!
  • Zmeňte budúcnosť - všetko, čo Simíkovia urobia dnes, ovplyvňuje budúcnosť vrátane toho, čo po nich zostane. Vaši Simíci sa dokonca môžu v budúcnosti stretnúť so svojimi potomkami a v súčasnosti urobiť niečo, čo ich budúci život úplne zmení! Ako Vaši Simíkovia s takou mocou naložia? Vytvoríte výnimočne utopickú spoločnosť alebo svet plný chaosu?
  • Rozprávajte nové príbehy vďaka nástroju "Vytvoriť Plumbota" - vytvárajte a upravujte si Plumbotov a nechajte ich, aby sa stali súčasťou domácnosti Vašich Simíkov! Vyrobte pre nich jedinečné čipy s vlastnosťami, pomocou ktorých ich môžete preprogramovať. Každý Plumbot pojme až sedem čipov, takže sa môže správať naozaj nepredvídateľne. Čo sa asi tak stane, keď použijete čip Robo-opatrovateľka a zároveň čip Zlovestné obvody?
  • Postavte si dom ako vystrihnutý z budúcnosti alebo si ho kúpte - doprajte Simom holografické televízie, maliarske stojany, kvetiny a počítače a cestujte z poschodia do poschodia tubusovými výťahmi. Kúpte si automatické posuvné dvere, pokojné strešné záhrady a zatrávnené podlahy aj steny, aby ste si naozaj pripadali ako v budúcnosti. Každý si chce užívať bývanie ako z budúcnosti už dnes!
  • Hrajte sa s novým svetom zasadeným stovky rokov do vzdialenej budúcnosti - premiestňujte sa na jednokoľajovom vlaku alebo hoďte na chrbát jetpack a trochu sa preleťte s kamarátmi! Môžete si zájsť do mesta, kde na Vás čaká úplne nové nákupné centrum s množstvom interaktívnych predajných stojanov s najnovšími technologickými vychytávkami alebo módnymi doplnkami. Dajte si nejakú syntetickou dobrotu, ktorú Vám naservírujú Plumboti vo vonkajšej kaviarni. Choďte s dobou a začnite pracovať ako predajca Plumbotov alebo astronóm v hviezdnom observatóriu. Alebo to všetko nechajte ďaleko za sebou a vydajte sa preskúmať Veľkú pustatinu. Možno tam objavíte vzácne relikvie, alebo dokonca prídete na to, čo sa stalo s oceánom!
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
The Sims 3: Do budoucnosti CZ (PC) The Sims 3: Do budoucnosti CZ (PC) The Sims 3: Do budoucnosti CZ (PC)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Do budoucnosti CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software