• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Filmové rekvizity CZ (PC)

The Sims 3: Filmové rekvizity CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100642
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 3.99€
Vložiť
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET a aktiváciu cez službu steam-logo

Rozšírenie (datadisk) The Sims 3: Filmové rekvizity prináša všetok lesk a slávu Hollywoodu priamo do domovov Vašich Simíkov. Pripravte si scénu pre ďalšie jedinečné príbehy pomocou tematickej výzdoby, nábytku a oblečenia, ktoré sú inšpirované kultovými filmovými žánrami.

Rozprávajte príbehy maskovaných pomstiteľov, westernových kovbojov a nechajte sa inšpirovať k tvorbe výstredných hororov pomocou širokého spektra položiek od strašidelnej postele pripomínajúcej kryptu po klasický stetson. Oblečte svojich Simíkov ako hviezdy filmového plátna a premeňte ich mestečko v meste celuloidových snov.

  • Komiksové trháky - či už vytvárate maskovaného hrdinu alebo záludného zloducha, Váš Simík bude vyzerať úžasne v rade priliehavých a štýlových kostýmov, vrátane mocnej a tajomnej Lamy z Ligy spravodlivosti. Vytvorte tajnú skrýšu vhodnú pre maskovaného hrdinu alebo jeho úhlavného nepriateľa pomocou sôch, pamätných predmetov a ďalších položiek inšpirovaných najslávnejšími filmami o komiksových hrdinoch. Váš Simík môže dokonca používať aj novú sprchu v štýle telefónnej búdky, v ktorej si bude pripadať ako superhrdina s tajnou identitou.
  • Výpravné westerny - zdá sa, že je čas zohnať si nové oblečenie. Vďaka zdobeným koženým chráničom na nohavice, dokonale padnúcim vestám a zdobeným šatám vo viktoriánskom štýle budú Vaši Simíkovia vyzerať, ako keby práve vyšli zo zaprášenej westernovej krčmy. Vytvorte v domovoch Vašich Simíkov atmosféru priateľského pohraničia, ktorá hovorí " Ránko parťák". Starý nábytok, ako drevený toaletný stolík a útulné hojdacie kreslo, vnesie do sveta Vašich Simíkov klasický westernový štýl.
  • Strašidelný štýl - vystrašte susedov svojich Simíkov pomocou žartovných strašidelných kostýmov. Gotické oblečenie zahŕňa výber v hrôzostrašných farbách, napríklad v čiernej a krvavo červenej s doplnkami, ako sú viditeľné stehy a veľa trhlín a dier, ktoré Vám dodajú ten pravý vzhľad oživenej mŕtvoly. Vašich Simíkov čaká skutočná hrôza... v tom správnom štýle. Užijete si desivú zábavu pri zdobení domovov Vašich Simíkov pomocou veselo hororovej výzdoby vrátane strašidelnej knižnice, dverí z pavučiny a baniek s tajomným obsahom.
  • Nové účesy, klobúky a helmy - zavŕšia filmový vzhľad Simsov pomocou rady dych berúcich pokrývok hlavy a účesov. Od okrídlenej hrdinskej helmy cez zložitý gotický účes až po prízračný závoj - Vaši Simíci budú pripravení na detailný záber.PC-hry-do-10-eur
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
The Sims 3: Filmové rekvizity CZ (PC) The Sims 3: Filmové rekvizity CZ (PC) The Sims 3: Filmové rekvizity CZ (PC)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Filmové rekvizity CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software