• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Hrátky osudu CZ (PC)

The Sims 3: Hrátky osudu CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100287
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Hodnotenie 70  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 15.99€
Vložiť
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET

Dodatok The Sims 3: Hrátky osudu obsahuje nové herné prvky a predmety, ktoré si komunita fanúšikov Sims série už dlho žiadala. Ide napríklad o poschodové postele, nákladné svadby či krízy stredného veku. Predstavte si, že nastražíte na kamaráta pascu na záchode, premeníte svojho imaginárneho priateľa v skutočnú osobu, usporiadate predsvadobnú rozlúčku so slobodou a vytvoríte si tak nádherné spomienky pre neskorý vek Vašich simíkov.

The Sims 3: Hrátky osudu Vám ponúkne všetko od rôznych druhov osláv až po nové životné drámy, počas ktorých budú môcť dať priechod svojej kreativite. Pomocou kamery v hre budete sledovať a zachytávať dôležité okamihy života simíkov a pomocou nového systému nahrávania ich zdieľať s priateľmi.

Na začiatku sa ocitnete v detskom svete nekonečnej predstavivosti, kde na Vás čakajú hodiny tanca, alebo malé veľké dobrodružstvá v domčekoch v korune stromu v troch tematických podobách: kozmická loď, drevená chata či princeznin zámok. Potom sa Vaša pozornosť presunie k búrlivým rokom dospievania, sprevádzaným zlomyseľným nastražováním pascí na záchode, farbením vlasov alebo zvonením na zvončeky susedov, súperením o titul kráľovnej či kráľa záverečného školského plesu alebo divokými domácimi večierkami, keď rodičia vytiahnu päty z domu.

Spoznáte tiež nové kreatívne možnosti so zbrusu novou sadou pre amatérskych chemikov, pri ktorej používaní to však bude chcieť trochu opatrnosti, inak sa simík premení na ducha. V dospelosti si potom Simovia budú môcť dosýta vychutnávať slobody. Môžu organizovať rozlúčkové večierky so slobodou, plánovať fantastické svadby a stretávať sa s krízami stredného veku, počas ktorých dôjde na zmenu imidžu, účesu a tak podobne. The Sims 3 Hrátky osudu obohatí životy simíkov o nové možnosti a aktivity a urobia ich oveľa zaujímavejšími.

Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2011
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Hrátky osudu CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software