• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Obludárium CZ - Limitovaná edice (PC)

The Sims 3: Obludárium CZ - Limitovaná edice (PC)
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100297
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Hodnotenie 75  %
Dostupnosť nedostupné
Cena s DPH 24.90€
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET

V dodatku The Sims 3: Obludárium si môžete vytvoriť vlastných vlkolakov, víly, čarodejnice a upírov priamo v editore "Vytvor Simíka" a upravovať si ich do takých detailov, ako je dĺžka vlkodlačej srsti či tvar vílích krídel. U nadprirodzených Simíkov sa objavia nové schopnosti, vlastnosti, zručnosti a interakcie, ktoré obohacujú hru - napríklad víly a upíri pomalšie starnú, čarodejnice majú magické schopnosti a vlkodlaci vedia ovládať svoje zvieracie inštinkty a kedykoľvek sa premeniť.

Kúzlením a varením elixírov sa môžete zdokonaliť v mágii a potom v dobrom, alebo zlom ovplyvňovať životy ostatných Simíkov. Najmä rozličné lektvary majú širokú škálu účinkov od reguláciu úspechu v práci cez rýchlu stratu hmotnosti až po premenu v zombie. Zombifikační elixír premení nič netušiacich Simíkov v monštrá bažiace po cudzích mozgoch, ktorá spôsobí v meste zdesenie a chaos. Budete mať navyše možnosť zdieľať svoje lektvary s priateľmi, ktorí tiež hrajú The Sims 3.

Ako postupne preniknete do nadprirodzeného a tajuplného prostredia nového mesta Moonlight Falls, objavíte magické objekty a gotické dekorácie, ako sú napríklad knižnica ukrývajúca tajný vchod alebo čarovné zrkadlo. Môžete tiež začať nové pracovné kariéry záhadných veštcov či alchymistov. A medzi tým všetkým sa počas lunárneho cyklu budú diať podivuhodné veci, zjavovať tajomstvá a záhady, ktoré obrátia mesto hore nohami.

The Sims 3: Obludárium CZ - Limitovaná edice obsahuje:
 
  • základnú hru The Sims 3: Obludárium CZ
  • exkluzívny obsahový balíček Plants vs. Zombies (umožní Vám odrážať útočiace zombie pomocou slávneho hráškostrelu z Plants vs. Zombies a obliekať Simíkov do klasických Zombie kostýmov)
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2012
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Obludárium CZ - Limitovaná edice (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software