• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Roční období CZ (PC)

The Sims 3: Roční období CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100519
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Hodnotenie 75  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 15.99€
Vložiť
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET

V datadisku The Sims 3: Ročné obdobia nechajte svojich Simíkov zaplávať si za horúceho letného dňa v oceáne, loviť jablká ústami z vedierka s vodou medzi jesenným lístím, testovať snowboarderské zručnosti na U-rampe, alebo privítať jar s farebným dáždnikom a prechádzkou v daždi!

Ročné obdobia prinesú úplne nové aktivity, ako je futbal a veľké jedinečné slávnosti pre každé ročné obdobie. Môžete si vystáť frontu pri bozkávacej búdke na slávnosti jari, alebo sa pozrieť, aké prekvapenia Vás čakajú v strašidelnom dome počas Halloweenu. Oblečte sa podľa počasia do pršiplášťa alebo teplého oblečenia. S novými jedlami, dekoráciami a počasím si budú Vaši Simíkovia môcť užívať bohaté, krásne a neustále sa meniace ročné obdobia a hrať sa tak so životom ako nikdy predtým!

  • Doprajte svojim Simíkov nové aktivity v každom ročnom období - Vaši Simíkovia budú môcť stavať útulné iglu, vyrezávať strašidelné tekvice, skákať do vody zo skokanského mostíka či odpaľovať novú pyrotechniku. Vďaka tomu budú mať Vaši Simíkovia v každom ročnom období stále čo robiť.
  • Bavte sa na nových slávnostiach pre každé ročné obdobie - Simíci sa môžu guľovať na každoročnej slávnosti zimy, nechať si pomaľovať tvár na slávnosti v lete, roztočiť to na jarnej tancovačke, alebo na jeseň loviť pusou jablká z vedierku s vodou.
  • Užívajte si radosti a strasti plynúce z meniaceho sa počasia - nové efekty počasia a reakcie Simov na ne zachytávajú silu i krásu prírody! Simíci sa môžu opáliť, nachladnúť, alebo byť zasiahnutí bleskom!
  • Zabývajte sa vonku - Váš Simík sa teraz môže naučiť recept na tekvicový koláč alebo vyladiť svoj domov novým nábytkom a dekoráciami. Každé ročné obdobie Vám teraz ponúka množstvo nových predmetov. V lete môžete použiť solárium a v zime si zase môžete vyzdobiť dom svetielkami a ďalšími dekoráciami.
  • Obliekajte sa podľa počasia - oblečte svojich Simíkov do nových štýloch, ktoré sa hodia pre jednotlivé ročné obdobia. K dispozícii je teplé oblečenie, pršipláště, dáždniky a strašidelné kostýmy na Halloween.
  • Privítajme záhadných návštevníkov - na oblohe môžete uvidieť nielen nové počasie! Spriateľte sa s mimozemskými návštevníkmi a použite ich UFO k únosu susedov, útoku na obecný pozemok alebo ceste ku hviezdam.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2012
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Roční období CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software