• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Showtime CZ - Limitovaná edice (PC)

The Sims 3: Showtime CZ - Limitovaná edice (PC)
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100274
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Hodnotenie 70  %
Dostupnosť nedostupné
Cena s DPH 26.90€
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET

The Sims 3: Showtime môžeme nazvať ďalšou dosiahnutou métou v tejto sérii, kde sa po prvýkrát môžete baviť s Vašimi priateľmi a spoluhráčmi ako na sociálnej sieti. Tentokrát sa z hry nemusíte vôbec vypájať ak sa chcete podeliť o svoje zážitky a nové skúsenosti.

Vojdite do sveta, v ktorom sa stávajú Vaše sny virtuálnou realitou a máte tak možnosť vžiť sa do role napríklad aj speváka, akrobata, kúzelníka, DJ a ďalších. Chceli by ste sa o svoje predstavenie podeliť so svojimi priateľmi? Vďaka funkcii SimPort môžete Vašich Simíkom poslať na vystúpenie do hry Vašich priateľov a naopak, pozrieť si akrobatické kúsky atď.

Láka Vás predstava vyraziť na poriadne turné, užiť si kopec zážitkov a popri tom získať odmenu? Potom nenechajte výzvy na seba čakať! The Sims 3: Showtime Vás prevedie aj zákulisím pódia a dovolí Vám ho pretvoriť podľa vlastných predstáv, čo samozrejme ovplyvní výkon Simíkov pri ich vystúpeniach a kariérnom raste.

  • Nový odmeňovací systém - získavajte odmeny za dosahovanie cieľov a plnenie špeciálnych výziev, ktoré môžete ďalej zdieľať v hre prostredníctvom noviniek alebo správ.
  • Ostaňte pripojený - spoznávajte nových priateľov, pripájajte a zdieľajte Vaše príbehy a zážitky bez toho, aby ste opustili hru.
  • Zažiarte v svetle slávy - vybudujte si vlastné pódium, na ktorom bude Váš úspech ešte výraznejší a Vaša kariéra porastie rapídnym tempom.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2012
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Showtime CZ - Limitovaná edice (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software