• image description
 • image description
 • image description
 • image description
 • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Študentský život CZ - Limitovaná edice (PC)

The Sims 3: Študentský život CZ - Limitovaná edice (PC)
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100522
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Hodnotenie 75  %
Dostupnosť nedostupné
Cena s DPH 26.90€
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET

Simíci sa môžu tešiť na niečo, čo doteraz ešte nezažili! Univerzita ponúka celý rad nových príležitostí - od spoločenských konexií až po kariérny rast. Váš Simík objaví nové spôsoby učenia napríklad počas rôznych školských aktivít či špecifické práce v rámci svojho študijného odboru! Študentský život ale nie je len o štúdiu. Môžete protestovať alebo flirtovať pri táboráku, pretože aj mimo prednášok v študentskom spolku sa toho ešte máte veľa čo učiť.

Nové miesta, ako sú bowlingová herňa alebo SimBurger, a nové aktivity, medzi ktorými nechýba hranie džús-pongu a sprejovanie na stenu, prinesú Vašim Simíkom nezabudnuteľné zážitky!

 • Staňte sa vynikajúcimi študentmi - keď máte v rámci každého študijného odboru špeciálny projekt, bude Vás učenie hneď viac baviť - ako študenti komunikácie budete môcť vysielať vlastnú reláciu v rádiu a ako mladí vedci si zostavíte kostru človeka. Simíci sa  učia aj mimo školy počas školských aktivít, na prednáškach v študentskom spolku a pri účasti na spoločenských akciách.
 • Pripravte sa na poriadne party - učebnice a študijné skupiny sú síce neoddeliteľnou súčasťou študentského života, ale niekedy sa Simíkovia jednoducho potrebujú aj trochu zapariť! Na univerzite sa môžete skvele baviť pri táboráku na brehu jazera až po pitie džúsu v stojke na internátnej party.
 • Vytvárajte si konexie - na vysokoškolskej pôde sú tri spoločenské skupiny: mimóni, rebeli a športovci. Ak sa k niektorej zo skupín pridáte, čakajú Vás jedinečné výhody v podobe nájdenia vysnívanej práce alebo zisku niektorých extra vlastností.
 • Hovoria činy, nie slová - rovnako ako v skutočnosti, aj tu majú rozhodnutia Simíkov na vysokej škole, v medziľudských vzťahoch a v spoločnosti vplyv na všetky oblasti ich života.
 • S diplomom vo vrecku idú veci lepšie! Ako absolventi univerzity sa vďaka častejšiemu povyšovanie rýchlejšie prepracujete na vrchol svojej profesie a výhodu budete mať aj vo vyššej nástupnej pozícii. Ak sa stane váš Simík legendou vo svojej spoločenskej skupine, môže dokonca získať aj vysnívanú prácu znalca umenia, agenta športovcov alebo vývojára videohier!
 • Preskúmajte celú vysokú školu i mesto - hoďte strike na bowlingu, zaflirtujte si s obsluhou v kaviarni, alebo si prelistujte časopisy a knihy kreslených príbehov v Keithových komiksoch. Čaká na Vás úplne nové mesto, univerzita a jej areál, ktoré môžete preskúmať.

The Sims 3: Študentský život CZ - Limitovaná edice obsahuje:
 
 • rozšírenie (datadisk) The Sims 3: Študentský život CZ
 • party balíček (so sochou Partaea Maxima, vďaka ktorej môžu Vaši Simíci usporiadať tematickú kostýmovú párty snov, na výber je šesť párty tém a balíček tiež obsahuje tógu a maškarnú škrabošku)
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Študentský život CZ - Limitovaná edice (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software