• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Styl 70., 80. a 90. let CZ (PC)

The Sims 3: Styl 70., 80. a 90. let CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100523
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Hodnotenie 75  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 3.99€
Vložiť
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET

Dajte svojim Simíkom atraktívne oblečenie a najlepšie dekorácie z minulosti s kolekciou The Sims 3: Štýl 70., 80. a 90. rokov. Využívajte všetky úplne nové modely, šialené účesy a fúzy. Oblečte sa do košele so širokým golierom a zvonových nohavíc presne ako na diskotéku v 70. rokoch, nahoďte sako s náramenníkmi a visiace náušnice ako v rokoch 80. alebo si oblečte pokrčenú flanelku, aby ste vyzerali drsne v štýle rokov 90.

Nezabudnite tiež Simíkom nanovo zariadiť domy. Hviezdna pártyguľa alebo futbal Neonis dajú domovom Vašich Simíkov dokonalý nádych minulosti. Bavte sa všetkými báječnými trendmi, ako sú našuchorené vlasy, nylonové nohavice aj štýlové sterea a pošlite svoje Simíkov späť v čase.

  • Módne sedemdesiate roky - napumpujte do reprobední poriadnu melódiu a nechajte na tanečnom parkete vyniknúť Simíkov aj ich oblečenie. K dispozícii sú najrôznejšie zvonové nohavice aj priliehavé dámske tričká s odhaleným chrbtom. Vaši Simíkovia tak budú môcť štýlovo prežiť celú noc! Tiež to poriadne svojim Simíkom doma zariaďte - kúpte im konzolový stereosystém, minimalistický nábytok a ešte oveľa viac. Zvládnete všetku tú parádu?
  • Báječná osemdesiate roky - nahoďte návleky na nohy, trikot a čelenku a váš Simík je pripravený sa do toho poriadne obuť - samozrejme v telocvični! Akonáhle sa oblečie do naživo farebného obleku s náramenníkmi, môže začať šplhať po kariérnom rebríčku. Nech už bude robiť čokoľvek, báječné oblečenie z 80. rokov mu prinesie úspech. Zaobstarajte Simíkom radikálne plagáty, arkádové automaty a dokonale elegantné zábavné systémy - a poriadne to roztočte na parkete.
  • Drsné deväťdesiate roky - či už sa Vaši Simíkovia chcú pochváliť svoju averziou k móde v otrhaných džínsoch a navrstvených tričkách alebo v každodennom modeli so sukňou s asymetrickým spodným lemom, v každom prípade budú mať k dispozícií celú radu šialených rekvizít pre svoj módny výlet do 90. rokov. Kúpte si nábytok, ktorý Vášmu domu dodá priemyselne kovový vzhľad. Ten dá všetkým jasne najavo, že Vám na mienke spoločnosti nezáleží - aj keď to v skutočnosti nie je pravda.
  • Nové účesy a fúzy - doplňte retrospektívne kostýmy svojich Simíkov novými účesmi z dekády, ktorú majú najradšej. Na výber majú z načechraného štýlu 70. rokov, natupýrovaných účesov rokov 80., zľahnutých vlasov v štýle grunge rokov 90. a mnohých ďalších.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Styl 70., 80. a 90. let CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software