• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

The Sims 3: Tropický ráj CZ (PC)

The Sims 3: Tropický ráj CZ (PC)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Electronic Arts
ID produktu 100524
Platforma PC DVD
Lokalizácia cz    titulky
Veková skupina 12+
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 15.99€
Vložiť
rozšírenie (datadisk) vyžaduje základnú hru The Sims 3 CZ
vyžaduje pripojenie k sieti INTERNET

Na slnkom zaliatom pobreží a v krištáľovo čistej vode ostrovného raja čakajú Simíkov nové dobrodružstvá! Preskúmajú tropické ostrovy, alebo si založte vlastný päťhviezdičkový hotel? Tak ako tak ich čakajú nezabudnuteľné zážitky, či dokonca v tomto utopickom raji nájdu nový domov.

Simíkovia, ktorí majú radi more, si môžu zaobstarať a zariadiť vlastný hausbót, postaviť sa ku kormidlu a vyraziť na plavbu medzi ostrovmi! Ale ak sú radšej vo vode, môžu si nasadiť potápačské okuliare a šnorchel a preskúmať svet pod hladinou. Možno objavia potopený poklad, alebo sa zoznámia s morskou pannou! Simíci sa môžu tešiť na vlastný tropický raj s novými hernými možnosťami na súši i na mori, ktoré ešte v sérii The Sims pre PC neboli nikdy k videniu.

  • Vyplávajte za dobrodružstvom - posaďte Simíkov na vodné bicykle alebo motorové člny a vyrazte s nimi na more objavovať nové miesta a okolitý svet, ako ešte nikdy predtým. Môžete sa plaviť okolo ostrovov alebo pre seba objaviť úplne nový a doteraz nezmapovaný! Skrátka, nie je to nič pre suchozemské krysy.
  • Postavte a prevádzkujte vlastný päťhviezdičkový hotel - vytvorte letovisko plné tobogánov a stánkov s občerstvením vhodné pre rodinnú dovolenku, romantické hniezdočko lásky plné minimalistických chatičiek alebo hotel pre nezadaných s barmi pri bazéne, kde sa môžu Simíkovia zoznamovať a flirtovať. Dokonale všetko zariaďte, stanovte ceny a potom čakajte na cestovateľské recenzie, na ktorých bude záležať, koľko simoleonov zarobíte. Čím viac hviezdičiek hotel získa, tým bude medzi zákazníkmi obľúbenejší!
  • Na pláži to žije - potápajte sa v oceáne a objavujte jeho tajomstvo. Pri tom svojich Simíkov naučíte zručnosti šnorchlovanie a potápanie. Simíkovia môžu objaviť úplne nový ostrov alebo z dna mora vyzdvihnúť potopený poklad.
  • Všade dobre, na lodi najlepšie - ak Vaši Simíkovia milujú vodu alebo proste len radi cestujú, mali by si zaobstarať hausbót. Hausbóty si môžete kompletne zariadiť, a navyše s nimi môžete zakotviť vo všetkých otvorených prístavoch, ak Vás teda začne nudiť výhľad, stačí zdvihnúť kotvu!
  • Nové možnosti stavania - po novom môžu Simíkovia stavať domy na koloch, ktoré sú čiastočne na vode a čiastočne na súši. Postavte si hotel, zariaďte hausbót na cestovanie a prispôsobte ostrovný raj priamo na mieru svojim Simíkom.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner simulácia života
Internet vyžaduje
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o The Sims 3: Tropický ráj CZ (PC)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software