• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Najpredávanejšie

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (WiiU)

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (WiiU)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Ubisoft
ID produktu 100659
Platforma Nintendo Wii U
Lokalizácia en    
Veková skupina 18+
Hodnotenie 75  %
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 47.90€
Vložiť

V akčnej stealth hre Splinter Cell: Blacklist majú Spojené štáty vojenské zastúpenie v dvoch tretinách všetkých krajín sveta. Skupinka najnebezpečnejších krajín už má tohto faktu plné zuby a vydáva teroristické ultimátum s názvom Blacklist.

Sam Fisher sa vracia so svojou taktickou vestou a špeciálnymi okuliarmi a je ešte viac smrtiaci, ako kedykoľvek predtým. Je jediným tajným agentom s oprávnením pracovať nad rámec zákona. K vypočúvaniu nepriateľov používa nekonvenčné techniky, ktoré ho dostanú k informáciám potrebným pre zastavenie budúceho útoku Blacklistu. Sam prenasleduje teroristov vo všetkých kútoch sveta a lieta z exotických končín do amerických miest v pretekoch s časom, aby zistil, kto za Blacklistom stojí. Ohromujúca hrateľnosť je tradične umocnená animáciami vytvorenými technikou "motion capture", ktoré dotvárajú filmový zážitok.

  • Špeciálne vybavenie, neobmedzené právomo - vybavený najmodernejšou technológiou a neobmedzeným mandátom je Sam oprávnený viesť bojovú činnosť bez obmedzení.
  • Systém Killing In Motion - umožňuje Samovi udrieť so smrtiacou presnosťou bojujúc s niekoľkými nepriateľmi v jednom plynulom pohybe.
  • Vylepšený herný systém - evolúcia od koreňov série Splinter Cell - od vylepšenej kamery po nový trojrotový mikro drone, ktorý umožňuje Samovi preskúmať prostredie, označiť ciele na diaľku, rozptyľovať nepriateľov, alebo explodovať silou granátu.
  • Rozhranie Strategic Mission Interface - na palube Paladinu sledujte udalosti po celom svete v reálnom čase. SMI umožňuje tímu príjem dát o cieľoch misií a Vy môžete získať peniaze za dokončenie misií a splnenie cieľov na nákup vylepšených zbraní a predmetov.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2013
Sub-žáner stealth akcia
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (WiiU) Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (WiiU) Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (WiiU)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (WiiU)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software