• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
   
Z herneho sveta
Odkazy

Kontaktujte nás

V pracovné dni
od 10:00 do 18:00

Watch Dogs (Special Edition) (XONE)

Watch Dogs (Special Edition) (XONE)
product_sold Tento produkt je momentálne vypre-
daný. Lehota naskladnenia sa obvy-
kle
pohybuje okolo 5 pracovných dní.
Výrobca/Distribútor Ubisoft
ID produktu 100644
Platforma Xbox One
Lokalizácia en    
Veková skupina 18+
Dostupnosť vypredané
Cena s DPH 24.99€
Vložiť

Akčná sci-fi adventúra Watch Dogs od Ubisoft sa odohráva v Chicagu, kde centrálna počítačová sieť spája všetkých a všetko. Watch Dogs odhaľuje vplyv technológií na našu spoločnost. Použitie mesto ako zbraň a vydajte sa na osobnú misiu zasadiť svoju vlastnú spravodlivosť.

V Chicagu bola zavedená sieť známa ako Centrálny operačný systém (ctOS), ktorý ovláda takmer všetky mestské technológie a informácie - vrátane kľúčových údajov o všetkých obyvateľoch mesta. Vy sa ocitnete v koži Aiden Pearce, geniálneho hackera a bývalého kriminálnika, ktorého kriminálna minulosť viedla k rodinnej tragédii. Na ceste za spravodlivosťou využijete jeho schopnosti na hackovanie zariadení a využívanie siete ctOS z dlane Vašej ruky. Budete sa pripájať na všadeprítomné bezpečnostné kamery, sťahovať osobné informácie o Vašom cieli, ovládať svetlá na semafóroch ... a omnoho viac.

  • Mesto, ktoré žije! - Watch Dogs sa odohoráva v plne simulovanom živom meste, kde pomocou smartphonu máte kontrolu nad infraštruktúrou mesta v reálnom čase. Nastavte svojim nepriateľom pascu vo forme dopravnej zápchy vďaka manipulovaniu s mestskými semafórmi. Zastavte vlak a potom do neho nasadnite, aby ste sa vyhli kontrole. Uniknite pred prenasledovateľmi otvorením padacieho mosta. Čokoľvek spojené s mestským ctOS sa môže stať Vašou zbraňou.
  • Kriminalita budúcnosti - život v Chicagu, kde najčastejšia odpoveď na násilie je násilie, máte možnosť postaviť sa do boja v uliciach. Zrazte k zemi svojich nepriateľov, uštedrite im devastujúci úder obuškom, alebo vstúpte do prestrelky ako nikdy predtým systémom, ktorý konkuruje celému žánru strieľačiek. Spolu budete mať k dispozícii arzenál s viac než 30 tradičnými zbraňami.
  • Množstvo autobomilov - Ubisoft Reflections, uznávané štúdio, ktoré stojí za vysoko oceneným titulom Driver, dáva možnosť sadnúť si za volant viac než 65 áut umelecky spracovaných, každé s premyslenou fyzikou a správaním a preskúmajte obrovské mesto Chicago počas plnenia misií.
  • Detailné grafické spracovanie - nový engine Disrupt, vyvinutý špeciálne pre Watch Dogs, využíva najmodernejšie technológie a grafiku, ktorá poskytuje ohromujúci vizuálny zážitok a neuveriteľne realistické spracovanie. Disrupt Vám dáva silu ovplyvniť príbeh, mesto a život populácie Vašimi rozhodnutiami a vytvára dominový efekt po celom meste.
Doplňujúce informácie (Hra)
Rok vydania 2014
Sub-žáner akčná sci-fi adventúra
Lokalizácia
Titulky anglicky
Dabing anglicky
Watch Dogs (Special Edition) (XONE) Watch Dogs (Special Edition) (XONE) Watch Dogs (Special Edition) (XONE)
Viac informácií o produkte môžete nájsť na  stránke výrobcu.

Napísať komentár o Watch Dogs (Special Edition) (XONE)

Vaše meno:


Váš komentár:


Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:LiveZilla Live Chat Software